Коронавірус “допоміг” встановити світовий рекорд найтривалішого пасажирського перельоту.
Через неможливість зробити зупинку у Лос-Анджелесі з огляду на встановлені у зв’язку з коронавірусом обмеження літак з Французької Полінезії встановив рекорд найдовшого прямого пасажирського перельоту.
Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на CNN.
Авіаційна галузь у зв’язку з пандемією коронавірусу переживає не найкращі свої часи. Однак вірус певною мірою посприяв встановленню нового авіаційного рекорду.
14 березня французька авіакомпанія Air Tahiti Nui здійснила найдовший в історії регулярний пасажирський рейс на відстань 15715 км з Папеете на Таїті (Французька Полінезія) в паризький аеропорт Шарль де Голль.
Цей політ, який тривав трохи менше 16 годин, став найтривалішим комерційним польотом у світі з точки зору пройденої відстані.
Маршрут зазвичай включає в себе заплановану зупинку в Міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса. Але коли літак зупиняється в США, всі пасажири повинні вийти і пройти через американську митницю і прикордонників, перш ніж їм дозволять продовжити наступний етап своєї подорожі.
Нинішні обмеження зробили цю частину подорожі неможливою, тому замість цього рейс TN064 просто продовжив політ, вилетівши о 3 годині ночі за місцевим часом з аеропорту Папеете і прибувши в Париж о 6.30 ранку за місцевим часом 15 березня.
“Рейс виконувався у виняткових обставинах і в рамках обмежень, введених американською владою перед лицем епідемії COVID-19”, – сказав представник Air Tahiti Nui.
Цей рейс побив попередній рекорд сінгапурської авіакомпанії Singapore Airlines, яка пропонує регулярне пасажирське сполучення між Сінгапуром і Ньюарком на відстані 15343 км.
Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»