Угорщина погодиться підтримати рішення про виділення €50 млрд Україні, якщо ЄС розблокує €30 млрд заморожених коштів.
Як пише “DeepState”, про це Орбан заявив у своєму щотижневому радіоінтерв’ю з Брюсселя.
«Це чудова можливість для Угорщини чітко заявити, що вона повинна отримати все, що їй належить» – сказав угорський прем’єр-міністр.
Варто зазначити, що Єврокомісія у середу розблокувала €10 млрд коштів ЄС для Угорщини, які були заморожені через проблеми верховенства права.
«Після ретельної оцінки та кількох обмінів інформацією з урядом Угорщини Комісія вважає, що Угорщина вжила заходів, яких вона зобов’язувалася вжити, щоб Комісія вважала, що горизонтальна сприятлива умова Хартії ЄС про основні права виконана в частині, що стосується незалежності судової влади» – зазначається в рішенні ЄК.
Читайте також: Митрополита Черкаської єпархії УПЦ мп Феодосія судитимуть за розпалювання релігійної ворожнечі

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
