Орієнтовний час читання: 1 хвилина
Близько 30 країн, включно з господаркою Олімпіади-2024 Францією, закликали МОК усунути росіян і білорусів від участі у іграх в Парижі.
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто після зустрічі з віцепрезидентом Міжнародного олімпійського комітету Сер Міаном, у вівторок, 25 липня, написав у Facebook, що росіяни мають взяти участь у майбутній Олімпіаді, що пройде в Парижі.
За його словами, під час зустрічі з Міаном йшлося “про те, як було б добре, якби спорт міг стати інструментом миру, і про те, що спорт і геополітику можна чітко розділити”.
“Повністю інклюзивна Олімпіада могла б стати великою допомогою у мирному вирішенні військових конфліктів, зокрема війни в Україні”, – заявив Сійярто.
Він додав, що від відсторонення Олімпіади програють спортсмени, які “наполегливо тренуються все своє життя і не мають нічого спільного з політичними рішеннями”.
“Олімпіада має бути не про політику, а про спорт і спортсменів, Олімпіада має справжню миротворчу місію”, – написав голова МЗС Угорщини.
Читайте також: 460 окупантів, 3 танки та понад 60 одиниць іншої техніки ліквідували українські воїни
- У Переходичах на Сарненщині під час благодійного концерту зібрали кошти для ЗСУНевелике поліське село на Сарненщині вкотре показало, як багато може спільна справа. Під час благодійного концерту мешканці Переходичів зібрали кошти на підтримку українських військових – із піснями, щирими словами та відчуттям єдності.

