Журналіст з Рівненщини отримав орден святого князя Володимира

Журналіст з Рівненщини отримав орден святого князя Володимира

Діліться інформацією з друзями:

2 вересня у Рівненському єпархіальному управлінні відбулася зустріч митрополита Рівненського і Острозького Іларіона з головою Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитром Тарасюком.

Під час зустрічі владика Іларіон відзначив багаторічну працю Дмитра Тарасюка на журналістській ниві та його активну громадську діяльність, спрямовану на підтримку духовних і моральних цінностей.

З нагоди 70-річчя та за заслуги перед Помісною Православною Церквою України та українським народом митрополит вручив журналісту орден святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня.

Митрополит наголосив, що журналістське служіння в умовах війни має особливу місію – бути голосом правди, захищати добро і підтримувати дух народу. Дмитро Тарасюк подякував за високу відзнаку та пообіцяв і надалі працювати задля суспільства, відстоюючи істину й духовні цінності українців.

Про це повідомили у Рівненській єпархії ПЦУ.

тарасюк2

Читайте також: ДНК експертиза підтвердила загибель захисника з Головинської громади