Президент України Володимир Зеленський призначив голову Головного управління розвідки Кирила Буданова новим керівником Офісу президента.
Зустрічаючись із Будановим 2 січня, Зеленський запропонував йому очолити Офіс президента України. Глава держави наголосив, що в умовах війни пріоритетом має бути зосередженість на питаннях безпеки, розвитку Сил оборони та дипломатичних перемовин.
За словами президента, Буданов має відповідний досвід і спроможність досягати результатів у цих напрямках.
Зеленський також доручив новому очільнику Офісу президента у співпраці із секретарем Ради національної безпеки і оборони Рустемом Умєровим та іншими посадовцями оновити стратегічні основи оборони та розвитку України. Документ планують представити на затвердження та визначити подальші кроки держави.
