fbpx
Влада Рівненщини налагоджує з бізнесом постійний конструктивний діалог

Влада Рівненщини налагоджує з бізнесом постійний конструктивний діалог

Діліться інформацією з друзями:

Завдяки підтримці бізнесу через ефективні державні та регіональні програми на Рівненщині навіть під час війни  зареєструвалися 16 тисяч нових підприємців, не було відтоку інвестицій. Тим часом тісне партнерство влади й бізнесу в області набирає дедалі глобальнішого характеру. 

Онлайн-діалог: важливо чути проблеми бізнесу

Так, нещодавно в області відбувся перший онлайн-діалог влади з бізнесом, в якому взяли участь 140 підприємців Рівненщини. Основними темами обговорення, до якого залучили представників обласного ТЦК і СП, стали питання бронювання працівників і державні програми фінансової підтримки. 

– Продовжуємо активну комунікацію з бізнесом Рівненщини, запровадивши зустрічі в онлайн-форматі. Таким чином прагнемо залучити до діалогу максимальну кількість учасників з різних куточків області. Нам важливо чути проблеми бізнесу. Деякі будемо вирішувати на місцях, деякі винесемо на розгляд конгресу місцевих і регіональних влад, – зазначив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. 

До онлайн-розмови приєднався й заступник керівника офісу Президента Віктор Микита, який також прокоментував для підприємців Рівненщини окремі питання. У тому числі й ті, які у студії озвучували представники  ТОВ «МеталКрафт», релоковане ТОВ «Арт Вуд Паркет», ТОВ Ескада-М, ПрАТ «Томашгородський щебеневий завод», ТОВ «Українські лісопильні» та інші. Підприємці дякували за такий формат співпраці, адже питання оперативно опрацьовувалися і бізнес отримував на них відповіді. 

Експортний форум: важливо створити сприятливий бізнес-клімат 

А минулого тижня понад 80 представники бізнес-спільноти зі Львівщини, Волині, Вінниччини, Івано-Франківщини, Буковини та Закарпаття зібралися на Рівненщині, де вже втретє відбувся експортний форум. У заході, що став майданчиком для обговорення тенденцій українського експорту, також взяли участь представники влади, провідні експерти в напрямі підтримки експортерів України та іноземні партнери з ПРООН та GIZ.

– Наразі 83% загального обсягу експорту з області йде до країн Євросоюзу. Це великий, стабільний і платоспроможний ринок. Обмін досвідом і спільне обговорення проблем – шлях до цього, – наголосив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Під час форуму відбулися панельні дискусії за участю провідних фахівців щодо роботи у воєнний період, промислового розвитку, логістичних питань та інших актуальних тем. 

Бізнес-форум: навчання українців для потреб бізнесу

Виклики на ринку праці регіону та шляхи їх подолання винесені для обговорення на бізнес-форумі «Підготовка фахівців у центрах профтехосвіти ДСЗ: навчання українців для потреб бізнесу». Учасники заходу, в якому беруть участь керівництво Мінекономіки, Державної служби зайнятості, Рівненської ОДА, представники бізнесу та великих роботодавців регіону, окреслять потреби підприємств у кваліфікованих кадрах і можливості підготовки фахівців на запит бізнесу. 

Подібні зустрічі з бізнесом відбуватимуться на постійній основі в межах функціонування регіональної платформи «Діалог влади з бізнесом». Анонси таких заходів розміщуватимуться на офіційних ресурсах Рівненської ОВА. Також у рамках бізнес-платформи відбуватимуться виїзні зустрічі.

За повідомленнями Рівненської ОВА

 Читайте також: Оптимізуйте бізнес з хмарним сервісом від Київстар