За Перемогу молилися на Рівненщині у День Української Державності.
У Свято-Покровському кафедральному соборі Рівного представники влади та різних конфесій спільно за Перемогу молилися на Рівненщині.
Про це повідомляє у Рівненській ОВА.
Участь у заході взяли перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, заступник голови Рівненської ОДА Ігор Павленко, голова облради Андрій Карауш та керівники профільних департаментів.
«Ознаками успішної державності є право на незалежність, державний апарат, дієздатне військо, а також міжнародне визнання. Війна з російським агресором – це не лише боротьба за майбутнє нашої держави, а й за право на власну ідентичність. Ми настільки свідомі громадяни, що готові захищати свою Україну ціною власного життя. Цей етап неодмінно завершиться нашою Перемогою. Ми вистоїмо й обов’язково захистимо нашу незалежність та нашу державність», – сказав Сергій Подолін.
- Пріле сіно стане вашим помічником на городіНастій прілого сіна допомагає у боротьбі з такими недугами, як борошниста роса, гнилі, бактеріоз, чорна ніжка, альтернаріоз, фітофтора та іншими.
Читайте також: День української державності