Прокурори Рівненської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно правоохоронця з Луганщини. Йому інкримінують державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану.
Слідством встановлено, що у квітні 2022 року, під час окупації смт Новоайдар Щастинського району Луганщини перейшов на бік окупантів. На той час він був інспектором з особистої безпеки тренінгового центру ГУНП в Луганській області. Тепер його судитимуть за держзраду у Рівному.
Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура.
Правоохоронець, який складав присягу на вірність українському народові, перестав виходити на зв’язок з колегами, а потім в телевізійних сюжетах пропагандистів називав окупацію звільненням.
Виявилося, що 26-річний сержант поліції вступив до лав так званого місцевого «ровд мвд лнр», тим самим надаючи безпосередню допомогу ворогові і діючи на шкоду Україні.
За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо вказаної особи у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі з конфіскацію майна.
Заходи з викриття здійснювали співробітники Управління СБ України в Рівненській області спільно зі слідчими ТУ ДБР за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.
Наразі обвинувачений перебуває у розшуку.
Читайте також: За збут амфетаміну жителя Рівненщини взято під вартою
- Домашнє насильство: що важливо знати і куди звертатися по допомогуНаталія Ягущина 20.12.2025, 09:30 Домашнє насильство рідко починається раптово. Частіше воно входить у життя непомітно — зі страху, мовчання і відчуття безвиході. Саме тому так важливо пам’ятати: у подібних ситуаціях людина не залишається наодинці, а допомога доступна вже з моменту…

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.

