fbpx
З ветераном Євгеном Сивоплясом говорили в Рівному про безбар’єрність

З ветераном Євгеном Сивоплясом говорили в Рівному про безбар’єрність

Діліться інформацією з друзями:

Чому не можна підходити зі спини до ветерана? Чи завжди доречно пригощати військових кавою та чи варто прикладати руку до серця, зустрівши на вулицях міста захисника?

Це далеко не повний перелік тем на які відповів ветеран російсько-української війни Євген Сивопляс під час зустрічі в Майстерні міста  з представниками Молодіжної ради Рівного.

З ветераном Євгеном Сивоплясом говорили в Рівному про безбар'єрність - фото 1

Як розповідає співорганізатор та модератор заходу Андрій Красильников:

“Ми, як дорадчий орган при Рівненській міській раді, прагнемо зрозуміти ветеранів, почути ті теми та проблеми, які їх непокоять після повернення з фронту. Чимало з них – наші ровесники. Також  такими заходами  ми хочемо утвердити і у Рівному вже відому  тезу: “Не ветеран повинен підлаштовуватися під суспільство, а суспільство під ветерана”.

Під час зустрічі  Євген Сивопляс ознайомив присутніх із  дослідженням, яке проводили громадські активісти у Києві, Луцьку, Рівному та Чернігові. Його суть полягала в опитуванні мешканців щодо привітності до ветеранів з боку цивільних.

Показники бажають бути кращими. Саме над цим, як додала голова Молодіжної ради Іванна Одейчук, і буде працювати їхній орган спільно з молодіжними громадськими організаціями.

“Ми почули сьогодні від Євгена, що в багатьох містах України перехожі та водії ігнорують загальнонаціональну хвилину мовчання, не поступаються місцем ветеранам в чергах супермаркетів, ігнорують їх на вулицях міста. Тут ми домовились про спільну інформаційно роз’яснювальну роботу, адже така ситуація у нашому місті теж потребує покращення”, – зазначила Іванна Одейчук.

На зустріч з ветераном завітало і чимало активних студентів з рівненських університетів, які також пообіцяли долучитись до просвітницьких акцій в межах Рівного та України.

Для довідки: Євген Сивопляс – боєць Третьої Окремої штурмової бригади. Отримав поранення під Авдіївкою, у результаті якого йому ампутували ногу. Повернувшись до цивільного життя, після реабілітації заснував громадську організацію “Зруш скелю”, завдання якої – проведення соціальних акцій в підтримку ветеранів та безбар’єрності.

Читайте також: Відділення екстреної меддопомоги створять у Рівненській обласній дитячій лікарні