fbpx

Як позбутися старечої немочі: лікування дарами природи

Діліться інформацією з друзями:

Стареча неміч, старече недоумство, деменція, хвороба Альцгеймера – це те саме захворювання з поступовим відмиранням клітин кори мозку, внаслідок чого порушуються вищі нервові функції (інтелект, пам’ять, контроль емоцій). Деменцію, до слова, часто називають «всесвітньою катастрофою, яка лише чекає свого часу», а також головною медичною проблемою нинішнього покоління.

Кожні чотири секунди комусь на Землі ставлять діагноз старечого недоумства. За даними ВООЗ, у 2015 році у всьому світі налічувалося понад 46 мільйонів людей із деменцією. У 2017 році ця кількість збільшилася до 50 мільйонів. Очікується, що це число збільшиться до 131,5 млн до 2050 року.

Щорічно реєструються 7,7 мільйона нових випадків деменції, кожен з яких стає тягарем для сімей і систем охорони здоров’я. Щороку це захворювання коштує світу 604 млрд доларів.

Народна медицина пропонує багато рецептів того, як наші предки намагалися запобігти старечому недоумству, зберегти сили та довге життя.

Ось деякі поради, подані в книжці Віктора Чернишова «Шлях до довголіття». 

Настій материнки. Рекомендується застосовувати при старечому тремтінні кінцівок. 4 г подрібнених верхівок материнки звичайної заварити 120 мл окропу. Настояти в термосі 1 годину, процідити. Пити як чай.

Увага! Настій протипоказаний при підвищеній секреції шлунка, при ниркових, печінкових і кишкових кольках.

Настій цикорію. Щоб покращити роботу серця, 1-2 чайні ложки трави цикорію звичайного заварити 200 мл окропу, настояти 20 хвилин, процідити. Пити по 100 мл 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Настій шипшини. Рекомендується як загальнозміцнюючий засіб. 1 столову ложку сухих плодів коричної шипшини заварити в термосі 400 мл окропу, настояти 24 години. Пити по 100 мл 2-3 рази на день до їди.

Увага! Після застосування настою обов’язково сполоснути рот водою.

Настій чаги. Свіжий березовий гриб (чага) натерти на тертці, а сушений замочити на 4 години в холодній воді. 40 г натертого гриба залити 200 мл теплої кип’яченої води – не вище 50 градусів, настояти дві доби, процідити. Пити по 200 мл за 30 хвилин до їди.

Увага! Настій протипоказаний при хронічному коліті. Не поєднувати із застосуванням пеніциліну.

Марія МАТВІЙЧУК 

  • Як уникнути зараження паразитами від вживання риби
    Риба є цінним джерелом білка та мікроелементів, але іноді може містити паразитів, таких як червоні ниткоподібні «черв’яки», які фіксуються неозброєним оком в черевній порожнині та м’язах риб, можуть бути личинками нематод роду Eustrongylides spp. Ці паразити зазвичай зустрічаються у хижих…