Прокурором Рівненської окружної прокуратури у суді доведено вину 39-річного чоловіка, який скоїв грабіж в умовах воєнного стану.
Вироком Рівненського міського суду йому призначено покарання у вигляді 7 років 1 місяця позбавлення волі.
Про це повідомляє прокуратура Рівненської області.
Так, 24 червня 2022 року мешканець Полтавської області, будучи звільненим напередодні умовно-достроково з виправної колонії, на залізничному вокзалі у Рівному вирвав з рук жінки сумку, в якій були її особисті речі, гроші та мобільний телефон.
Свою вину чоловік визнав лише напередодні ухвалення вироку.
Читайте також: До кінця березня ЄС передасть Україні майже 170 тисяч артилерійських снарядів
- На Рівненщині зупинили нетверезого водія з 2,69 проміле алкоголю в кровіУ Сарнах патрульні виявили водія з ознаками сильного алкогольного сп’яніння. Як повідомили в патрульній поліції Рівненщини, вміст алкоголю в його організмі перевищував допустиму норму у 13 разів.