В останній день січня рятувальники Рівненщини отримали виклик про порятунок. Прибувши на місце події побачили жертву, яка потрапила у яму.
31 січня о 23:50 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Обарів по вул. Луцькій, Рівненського району, в технічний колодязь впала собака.
На місце виклику було направлено чергове відділення рятувальників 2-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС області.
Прибувши на місце події господарі пса повідомили, що під час вигулу песик «Санта» впав в яму, самостійно дістати вони його не в змозі. Рятувальники за допомогою мотузки витягнули песика. На щастя з твариною все було гаразд, травм не отримала.
Господарі подякували рятувальникам за роботу.
Фото ілюстративне
Читайте також: У Рівному покажуть артекспозицію “Червоні нитки: постать жінки посеред війни”
- Другий фестиваль «Харалужні мечі» зібрав гостей на святі зброї та звитягиУ селі Харалуг відбувся Другий фестиваль зброї та звитяги «Харалужні мечі» – подія, що поєднала історію, культуру та благодійність. Захід вкотре підтвердив: українська спадщина є не лише пам’яттю про минуле, а й силою, яка надихає сьогодні.