Вогонь пошкодив у Рівненському районі автогаражі. Вогнеборці ліквідували пожежу в приватній будівлі автогаражу з піднавісом.
30 грудня о 14:39 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у приватному господарстві в селі Зірне Березнівської територіальної громади Рівненського району.
Про це повідомляє ДСНС Рівненщини.
Вогнеборці, що прибули на місце події побачили, що вогнем охоплено автогараж з піднавісом площею 380 м. кв.. На гасіння оперативно було подано вогнегасні речовини.
В результаті пожежі вогнем знищено перекриття та покриття автогаража на загальні площі 380 м. кв., речі домашнього вжитку та пошкоджено стіни гаража. Жертв та постраждалих немає.
До гасіння було залучено 6 автоцистерни та 23 вогнеборці.
Причина пожежі та розмір збитків встановлюються.
Читайте також: Вогонь пошкодив на Рівненщині понад 300 метрів автогаражів
- У заповіднику на Рівненщині викрили браконьєра з сітками6 червня поблизу смт Клесів на території Рівненського природного заповідника затримали чоловіка, який займався незаконним виловом риби сітками. Інцидент стався під час спільного рибоохоронного рейду, у якому брали участь представники поліції, заповідника та Рівненського рибоохоронного патруля.