Водолази нашої РОКАРСВО завершили обстежувати акваторії пляжів на тих водоймах, які офіційно визначені місцями масового відпочинку. Таких локацій 15.
Найбруднішим, за оцінкою водолазів, був Басів Кут, але загалом на всіх водоймах було немало небезпечних предметів. Здебільшого — це бите скло, металеві предмети та гостре каміння. Водночас найчистішими назвали Гощанський став та став в Обарові.
Ось які водойми обстежували водолази:
- Біле озеро, 4 пляжі;
- санаторій “Хрінники”;
- ЛРЗ “Мотор” (Хрінницьке водосховище);
- база відпочинку “Маяк” (Хрінницьке водосховище);
- озд. комплекс “Чайка” (Хрінницьке водосховище);
- громадський пляж сел. Млинів;
- Гощанський став;
- став с. Обарів;
- водойми в м. Здолбунів: по вул. Старомильська, по вул. Заводська, по вул. Шевченка;
- Басівкутське водосховище (важливо: через стан води епідеміологи не рекомендують там купатись).
Читайте також: У Рівному в озері виявили тіло жінки: поліція встановлює особу загиблої

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
