Верховна Рада України 21 жовтня 2025 року ухвалила рішення в сімнадцятий раз продовжити дію воєнного стану та загальної мобілізації на території держави.
За відповідне рішення проголосували 317 народних депутатів, 1 – проти, ще 1 – утримався.
Згідно із законом, продовження воєнного стану вступає в дію з 5 листопада 2025 року та триватиме 90 днів – до 3 лютого 2026 року.
Воєнний стан в Україні діє від 24 лютого 2022 року, дня початку повномасштабного вторгнення Росії. Тоді ж було оголошено загальну мобілізацію. Відтоді парламент регулярно продовжує строки дії воєнного стану – щоразу на три місяці.
Продовження режиму воєнного стану та мобілізації забезпечує стабільність системи національної безпеки, підтримку Збройних Сил України та координацію роботи всіх органів влади в умовах воєнного часу.
Читайте також: Ексчиновника на Рівненщині засудили до 8 років за систематичне вимагання хабарів
