Військовослужбовця, мешканця села Кораблище що на Млинівщині, Антона Савкова нагородили почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
Цією нагородою відзначають осіб, які вчинили героїчні та визначні вчинки на війні.
Про це повідомили на сторінці Млинівської селищної ради у Фейсбуці.
Антон – наймолодший у сім’ї, він за місяць до повномасштабного вторгнення повернувся зі строкової служби, і перший з братів пішов на захист держави.

З перших днів вторгнення тримав оборону Києва під Бородянкою, відбивав ворожі атаки у селі Квітневе Миколаївської області, під Соледаром і Бахмутом Донецького напрямку, брав участь у звільненні Харківщини на Чугуївському аж до Куп’янська.
5 червня цього року у Куп’янську за бездоганне знищення ворожого гелікоптера військовослужбовець отримав нагрудний знак «Золотий хрест».
Фото: Млинівська селищна рада.
Читайте також: Березнівщина втратила ще одного Захисника

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
