fbpx

«Ветеранський простір» запрошує волонтерів та благодійників допомогти з маскувальними сітками

Діліться інформацією з друзями:

Як розповіла директорка закладу Ольга Яковлева, останнім часом вони відчувають гостру потребу в охочих допомогти з виготовленням маскувальних сіток для нашої армії. А це вкрай необхідна річ на фронті.

Люди приходять переважно у вихідні, і це лише 5-6 небайдужих. В той самий час, щоб виготовити за день одну сітку достатньо 3-4 людини.

Плетіння сіток.

Тож працівники КЗ “Ветеранський простір” РОР просять рівнян бути активнішими й долучатися до ініціативи, тим самим допомагати нашим ЗСУ.

Плетіння сіток.

Крім того, через правові обмеження заклад не може придбати за власні кошти основу для сітки та спеціальну тканину – спанбонд, яка найкраще підходить для виготовлення маскувальної сітки, адже не просвічується променем тепловізора. Тому закликають всіх, хто має можливість, придбати ці матеріали та принести в заклад.

Матеріал для сіток.

До слова, вартість основи для сітки, залежно від розміру, складає від 500 грн, а 200-метровий рулон спанбонду завширшки один метр коштує приблизно 4 тис. грн. З такої кількості цього матеріалу можна виготовити 10-12 маскувальних сіток.

Охочих допомогти просять попередньо зателефонувати за номером +380 67 474 8434.

Плетіння сіток.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни став навчальною базою для реабілітологів з інших регіонів