fbpx

В останній день літа Рівненщина попрощалася з дев’ятьма загиблими воїнами

Діліться інформацією з друзями:

Девʼять воїнів з Рівненщини поповнили Небесний легіон. Напередодні попрощалися із Віктором Степанчуком, Василем Ківінським, Андрієм Новаком, Юрієм Павлюком, Сергієм Годунком, Михайлом Лісайчуком, Ігорем Касянчиком, Олександром Марчуком та Олександром Матвійчуком.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Головинська громада провела в останню дорогу свого Героя – Віктора Степанчука.

Чоловік народився 23 січня 1973 року в селі Чудви, все своє життя прожив у рідному селі. Був надзвичайно хорошою та чуйною людиною. Віктор зазнав тяжких поранень 12 червня в результаті ворожого артилерійського обстрілу на Запорізькому напрямку. Весь цей час він боровся за життя, однак 27 серпня його серце зупинилося…

Клеванська громада останнім земним шляхом провела воїна Василя Ківінського.

Герой загинув 20 серпня під час важких боїв поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.

Рівняни на колінах проводжали загиблого Андрія Новака.

43-річний навідник відділення морської піхоти, матрос Андрій Новак загинув 5 червня під час штурмових дій в районі населеного пункту Велика Новосілка Донецької області.

Здовбицька громада останнім земним шляхом провела щирого патріота Юрія Павлюка.

50-річний чоловік з перших днів повномасштабної війни став на захист Батьківщини. Брав участь у боях за Донецьку область. Останній бій Юрія відбувся 25 серпня біля Авдіївки на Донеччині.

Втрата у Володимирецькій громаді.

Напередодні рідні та близькі прощалися із Сергієм Годунком, 1987 року народження. Інспектора прикордонної служби вшанували у рідному селі Любахи.

На Дубенщині попрощались з Героєм Михайлом Лісайчуком.

Чоловік народився 9 листопада 1992 року, проживав у селі Ярославичі. Служив стрільцем у десантно-штурмовому батальйоні. На жаль, воїн загинув 27 серпня під час бойового завдання в районі населеного пункту Іванівське Бахмутського району на Донеччині. Михайло був хорошим сином та братом, доброю та щирою людиною. Назавжди 30…

У Вараській громаді проводили в останню путь Ігоря Касянчика, Олександра Марчука та Олександра Матвійчука.

Військовослужбовці 101-ої окремої бригади тероборони 25 серпня потрапили під мінометний обстріл під час бою із диверсійно-розвідувальною групою рф між селами Ходине та Мишутине Шосткинського району Сумської області.

32-річний старший солдат Олександр Марчук народився у Вараші.

Навчався у Рівненському ВПУ-1 на оператора комп’ютерної техніки. У 2015-2016 роках Олександра було мобілізовано до війська, брав участь в АТО у складі 54-ої окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи. У 2018 році півроку служив за контрактом помічником гранатометника у 14-ій окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. 27 лютого 2022 року мобілізовано для захисту України спочатку кулеметником до 104-ої бригади ТрО. Воював у Бахмуті. У 101-й ОБрТрО служив старшим стрільцем-оператором у стрілецькій роті. Поховали Героя на кладовищі с.Ромейки Полицької громади.

29-річний солдат Ігор Касянчик народився у Вараші.

У 2017 році завершив Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, у якому навчався на інженера-електромеханіка. Нещодавно одружений, повний мрій та бажання жити. Із першого дня повномасштабного вторгнення рф Ігор став на захист України, спочатку служив стрільцем у складі 104-й бригаді ТрО, а з червня 2023 був переведений до 101-ої бригади ТрО на посаду стрільця-помічника гранатометника у стрілецькій роті. В Ігоря лишилась молода дружина та батьки. Поховали Героя на кладовищі у с.Більська Воля.

25-річний старший солдат Олександр Матвійчук народився у Заболотті.

У 2016 році завершив ПТУ ВП РАЕС за спеціальністю електромонтер. Із 2018 по 2021 рік служив старшим пожежним команди на артилерійській базі боєприпасів. Упродовж 2019-2020 років брав участь в АТО/ООС. 26 лютого 2022 року Олександра мобілізували, зарахували до складу 104-ої бригади ТрО. У 101-й ОБрТрО служив на посаді гранатометника у стрілецькій роті. Поховали Героя на кладовищі с.Заболоття.

Читайте також: На Рівненщині найкращі платники податків отримали нагороди

  • Сонячна енергія для медицини: як Рівне стає енергонезалежним
    У Рівному медичний заклад зробив важливий крок до енергетичної незалежності – тут запрацювала сонячна електростанція. Вона живить як поліклінічне відділення, так і головний корпус лікарні. Це не лише економія для громади сотень тисяч гривень щороку, а й суттєве скорочення викидів…