fbpx
Реабілітаційна команда.

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів працює реабілітаційна команда ВООЗ

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни працює мультидисциплінарна реабілітаційна команда ВООЗ з різних країн світу. Загалом, це 10 фахівців-практиків із різних країн світу — Великої Британії, Канади, Австралії, Швеції, Норвегії, Італії, Індії.

Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни.

У її складі — лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, клінічні психологи, сестри медичні та координатор програми. Залучення членів команди відбувалось через канали ВООЗ та професійну мережу Міжнародного товариства спинного мозку.

Члени команди.

«У нашому медзакладі вони проводять майстер-класи з лікування, тренінги з ортезування, надають консультації та навчають працівників госпіталю світовим методам реабілітації наслідків спінальної травми. Окрім того, наші фахівці опановують сучасні системи для відновлення навичок ходи, розробки нижніх та верхніх кінцівок. Також вдалося встановити нове медичне обладнання для роботизованої реабілітації. Воно придбане за кошти державного бюджету», — сказав Сергій Подолін.

Також він додав, що в межах міжнародної співпраці у закладі вже збільшено кількість ліжкомісць з 50 до 100 та залучено профільних українських фахівців.

Донором проєкту виступив Уряд Великої Британії (Foreign, Commonwealth & Development Office, FCDO). Серед наших партнерів Міжнародне товариство спинного мозку (International Spinal Cord Society, ISCoS), ГО «Група активної реабілітації» (ГАР).

Читайте також: Рівненський обласний волонтерський штаб допоміг майже 150 тисячам осіб