Страшна війна забрала життя Героя з Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Страшна війна без жалю забирає кращих, забирає тих, хто так багато всього ще мав встигнути.

21 серпня 2023 року Кірушок Михайло Вікторович віддав своє життя захищаючи країну. 36-річний солдат загинув поблизу Новоєгорівки на Луганщині внаслідок мінно-вибухової травми, повідомили у Костопільській міській раді.

Михайло Кірушок народився 17 листопада 1986 року в місті Костопіль. Закінчив Костопільську ЗОШ №5. Потім працював різноробочим, адже як розповідають рідні, був дуже працьовитою людиною. 17 лютого цього року Михайла Кірушка мобілізували. Він проходив службу на посаді стрільця-санітара військової частини А4056. 

“Михайло був неймовірно справедливим, не терпів непорядності. Завжди всім допомагав, був щирим та відвертим “, – розповідає матір загиблого Лариса.

Михайло був гарним другом, надійним військовим товаришем, чудовим сином та прекрасною людиною. Висловлюємо щирі співчуття родині, близким і рідним Героя. Вічна пам‘ять!

  • Чому тріскаються помідори та як цьому запобігти
    Тріщини на помідорах псують їхній вигляд, прискорюють псування та роблять плоди непридатними для консервування. Через тріщини всередину потрапляють мікроби, що може призвести до втрати врожаю.