Під Таганрогом у рФ упав і загорівся невідомий безпілотник

Під Таганрогом у рФ упав і загорівся невідомий безпілотник

Оновлено: 31.07.2023 09:48

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Пізно ввечері 30 липня під Таганрогом Ростовської області РФ упав і загорівся невідомий безпілотник.  

Про це повідомляє губернатор регіону Василій Голубєв у Telegram.

“В результаті пошкоджено покрівлю приватного домоволодіння та автомобіль. Бригада швидкої медичної допомоги виїхала на місце, але постраждалих поки не зафіксовано. Приналежність БПЛА встановлюється”, – заявив очільник Ростовської області.

Про це повідомляють і місцеві Telegram-канали.

Інцидент стався в хуторі Дараганівка, після цього у місцевих жителів зникло світло. Повідомляється, що вони чули вибух, після чого почалася масштабна пожежа. На одному з відео люди скаржаться, що змушені гасити її самостійно.

Читайте також: Жінки рідше відчувають себе відпочилими: що робити?

  • Рівненщина втратила чотирьох захисників
    Оновлено: 04.11.2025 20:07 У боях загинули Володимир Дидюк із Привільного, і Сергій Мельникович із Дібрівська. На військові службі померли військові Володимир Тушинський з Вежиці і Павло Гончарук з Рудки.