Під російський призов наступного року в Маріуполі планують забрати українських дітей 2007 року народження.
За дорученням окупантів по Маріуполю та району почались роботи з формування справ призовника та постановці на військовий облік дітей, що народились у 2007 році. Для чого? Аби повноцінно забезпечити призов для наповнення штурмово-м’ясних батальонів наступного року.


Про це повідомляє Петро Андрющенко.
Ми попереджали. Ось вона — реальність. Навесні — вибори царя царем, а потім привіт армія окупанта, пише Андрющенко у себе на каналі.
Він закликає батьків подивитися на ці оригінали документів. Заповнюючи анкети для справи призовника, батьки самі зараз будуть виписувати своїм дітям повістку. Поки не пізно їм пропонують тікати. Інакше прийдеться дивитись на цифри українського Генштабу. Бо туди можуть потрапити ваші сини.
Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги
- На Рівненщині затримали чоловіка за підозрою в умисному підпалі лісу5 вересня, завдяки системі відеоспостереження ДП “Ліси України”, у Клесівському надлісництві було зафіксовано займання лісу. Лісова охорона Глинівського лісництва оперативно виїхала на місце події та виявила п’ять окремих осередків пожежі.