Президент України Володимир Зеленський, за допомогою відеодзвінка, подякував українським військовим за виконання важливого бойового завдання з оборони Маріуполя.
Як повідомляє пресова служба президента, найвищою державною нагородою відзначено командира окремого загону спеціального призначення Національної гвардії “Азов” Дениса Прокопенка (Редіс), його заступника Святослава Паламара, в. о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергія Волинського (Волина), старшого офіцера “Азова” Олега Хоменка і командира 12-ї бригади НГУ Дениса Шлегу.
Вони перебувають у Туреччині за умовами обміну під особистими гарантіями захисту Президента Реджепа Таїпа Ердогана.
Від імені Президента України Володимира Зеленського нагороди вручив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
Фото: Офіс президента України.

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
