Орієнтовний час читання: 1 хвилина
Рашисти касетними боєприпасами знищили Палац культури у Часовому Ярі, який використовувався як гуманітарний штаб та місце надання медичної допомоги
Повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
Очільник ОВА розповів, що окупанти відкрили вогонь по місту вдосвіта – касетними боєприпасами. Зчинилася пожежа. Рятувальники ДСНС виїхали на місце події, але вимушені були припинити роботу, оскільки рашисти не припиняли стріляти. Будівля Палацу культури згоріла.


В ній було знищено незначний запас гуманітарної допомоги (харчові набори, побутова хімія) та медичне обладнання. На щастя, обійшлося без жертв.
Рашистські війська вкотре довели, що нехтують правилами ведення війни і намагаються нанести максимальної шкоди передусім – цивільним. – написав Кириленко.
Читайте також: Столтенберг скликає Раду Україна-НАТО на прохання Києва
- На Рівненщині відновили роботу гідроспоруд на меліоративних системахСвітлана Пікула 10.12.2025, 20:45 Фахівці Державного агентства меліорації та рибного господарства продовжують підтримувати належний стан гідротехнічних споруд і міжгосподарських меліоративних систем на Рівненщині. Мета робіт – забезпечити стабільне водорегулювання та запобігти підтопленням у громадах. Олег АнтонюкРедактор сайту «Сім днів»…

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.

