На Кіровоградщині прильоти. Три ворожі дрони атакували нафтобазу у Кропивницькому, – ОВА.
Про це повідомив у телеграм-каналі глава Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.
“Сьогодні російський агресор вчергове атакував Україну дронами і ракетами. На Кіровоградщині є прильоти. Близько третьої ранку, одразу 3 шахеди “Герань-2″, атакували нафтобазу в обласному центрі. Обійшлося без жертв. Всі служби відпрацювали оперативно. Ліквідація наслідків прильоту почалася одразу. Інформація про пошкодження уточнюється”, – йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що у ніч на 3 травня 2023 року російські окупанти здійснили атаку України дронами-камікадзе іранського виробництва. Силами ППО вночі знищено 21 «Shahed-136/131»
Читайте також:

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
