fbpx

Нескорений і непереможений захисник Роман Карплюк повертається додому…

Орієнтовний час читання: 1 хвилина

Роман Карплюк народився у Рівному. Здобув освіту юриста, але за фахом так і не працював. Натомість знайшов себе в іншій діяльності — працював старшим комірником великого складу.

Роман Карплюк

“Син служив в армії, але військового досвіду не мав. Проте, коли принесли повістку, він сказав, що не буде ховатися. Говорив: “Мамо, всі хочуть перемоги, але ніхто не хоче, щоб його син ішов воювати. Тому я піду,” — розповідає мама Героя Раїса.

Роман мав двох синів — 19-річних близнюків. Тож знав про що говорив… А от про військову службу рідним розповідав мало. “Мамо, у мене все добре” — повторював при кожній розмові.

“Він був на самому нулі, був у Бахмуті, а потім на Луганщині. Іще 19 липня ми розмовляли по телефону, а вже 20 його не стало… Зв’язку не було, тож ми звернулися до військкомату… Лише 24 липня нам повідомили, що сина більше немає…” — каже Раїса.

45-річний солдат, старший розвідник Роман Карплюк загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Діброва на Луганщині…

“Він був надзвичайно доброю людиною, допомагав іншим, не шкодував нічого для інших. Рома — наш єдиний довгожданий син. Завжди казав: “Мамо, я тебе буду глядіти”, а тепер самі залишись…” — продовжує мама Героя.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 26 липня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”…

Рівненська міська рада

Читайте також: Понад 100 тисяч воєнних злочинів задокументував Офіс Генпрокурора