20 лютого 2025 року, під час виконання бойового завдання поблизу села Костянтинопіль Волноваського району Донецької області, загинув дубенчанин, гранатометник десантно-штурмового батальйону, солдат Горлайчук Юрій Миколайович, 1983 року народження.
Прощання з полеглим воїном відбудеться у середу, 26 лютого, о 11:00 годині на майдані Незалежності міста Дубно. Чин похорону буде звершено у Свято-Миколаївському монастирі.
Розпорядженням міського голови Василя Антонюка 26 лютого у Дубні оголошено Днем жалоби.
Вічна пам’ять та слава Герою!
Джерело: Дубенська міська рада
Читайте також: Посмертний орден “За мужність” вручили мамі полеглого Героя з Рівненщини

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
