В п’ятницю, 14 березня 2025 року, НА ЩИТІ назавжди до рідної домівки повертається Захисник України – уродженець села Війниця Бокіймівської громади, житель селища Млинів, Варійчук Іван.
Про це повідомляє Млинівська селищна рада
Кортеж НА ЩИТІ вирушить з Рівного о 10:00 годині та проїде через села Підгайці, Ужинець, прямуючи до Млинова.
Орієнтовно об 11 годині траурний кортеж буде біля Млинівського ліцею № 2. Хресним ходом Героя проводжатимуть до будинку, де він проживав в Млинові для прощання з Героєм.
Далі кортеж НА ЩИТІ прослідує через села Береги, Перевередів, до початку села Бокійма.
Хресним ходом супроводжуватимуть кортеж до Свято-Троїцького храму в село Війниця. Поховають Івана Варійчука на кладовищі в с. Війниця.
Вічна пам’ять Герою!
Слава Україні!
Читайте також: Офіційна пошта для звернень щодо захисту прав військовослужбовців запрацювала в Україні
- За прослуховування російської музики в авто поліцейські притягнули водія до відповідальностіУ Миколаєві поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності власницю авто за публічне прослуховування російської музики 14 квітня, під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відео, на якому громадяни в Корабельному мікрорайоні публічно вмикали в автомобілі музику російських виконавців.