Громада на Рівненщині попрощалась із захисниками – Олександром Манчуком із Вараша та Русланом Крисою із Вараського району.
Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Олександр Манчук проживав у місті Вараш. Закінчив місцевий ліцей №2, згодом навчався у Рівненському державному гуманітарному університеті. 21 червня 2022 року був призваний до ЗСУ. Після отриманого поранення у травні цього року на Покровському напрямку чоловік перебував вдома на лікуванні. Проте, на жаль, 29 серпня 44-річний воїн помер.

Руслан Криса народився у селі Ромейки Полицької громади. Закінчив Володимирецький колегіум. На початку 2023 року був призваний до лав Національної гвардії України. 20 серпня цього року під час виконання бойового завдання у Краматорському районі солдат отримав поранення. На жаль, 27 серпня боєць помер у лікарні.
Громада на Рівненщині попрощалась із захисниками. Співчуття рідним та близьким.
Вічна шана захисникам ??
- Швидка з пацієнтом застрягла в заметі у Вараші – як вдалося доставити хворого до лікарніДорога до лікарні виявилася заблокованою снігом у найкритичніший момент. У Вараші автомобіль екстреної медичної допомоги з пацієнтом усередині не зміг самостійно виїхати із замету. Ситуація вимагала негайних дій – і допомога прийшла з іншої служби.
Читайте також:

