У Вербській громаді оголошено дні жалоби за військовим із Білогородки, а у Вараші підтверджено загибель воїна, який тривалий час вважався зниклим безвісти.
11 липня 2025 року після тривалого лікування помер житель села Білогородка Вербської громади Дубенського району — військовослужбовець Григорій Кутик, 1977 року народження. Боєць із 2022 року ніс службу в лавах Збройних Сил України. Через перенесене тяжке поранення його життя обірвалося в мирному тилу.
У зв’язку з цим розпорядженням голови Вербської територіальної громади оголошено дні жалоби до моменту поховання. Прощання із Захисником і чин похорону відбудуться 14 липня у його рідному селі.
Підтверджено загибель військовослужбовця Тараса Коваля, який із грудня 2024 року вважався безвісти зниклим. Його смерть встановлено за результатами ДНК-експертизи.
Тарас Коваль загинув 7 грудня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Винторівка на Сумщині. З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік добровольцем вступив до лав ЗСУ, де служив техніком 1-ї стрілецької роти. За службу був відзначений нагрудним знаком «Ветеран війни».
У загиблого залишилися дружина, троє неповнолітніх доньок, дорослий син, брат та батьки.
Як повідомив міський голова Вараша Олександр Мензул, дату та час прощання з Тарасом Ковалем буде повідомлено додатково.
Вічна пам’ять і слава Героям!
Читайте також: У Дубні вручили державні нагороди родинам загиблих Захисників
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
