fbpx
Громада на Рівненщині попрощалась із загиблим земляком

У громаді на Рівненщині оголошено день жалоби

Діліться інформацією з друзями:

День жалоби оголошено на Рівненщині сьогодні, 3 жовтня. У Головинській громаді ховатимуть Олександра Крука.

03 жовтня оголошено Днем жалоби на території Головинської громади у зв’язку з похованням воїна КРУКА Олександра Євгеновича.

У громаді на Рівненщині оголошено день жалоби - фото 1

День жалоби оголошено на Рівненщині повідомляє Головинська сільська рада.

На знак скорботи просимо приспустити Державні Прапори України з траурними стрічками на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності.  Заборонити звучання розважальної музики .

Закликаємо всіх небайдужих жителів громади у знак пошани і вдячності приєднатись до прощання із загиблим захисником.

Церемонія прощання розпочнеться об. 11.00 год біля будинку Олександра Крука. Після чого у Свято-Миколаївському храмі ПЦУ с.Злазне розпочнеться чин похорону.

  • Жменя волоських горіхів зранку дають заряд бадьорості на цілий день
    Згідно з новим дослідженням, молоді люди, які з’їдали жменю волоських горіхів під час сніданку, мали швидшу реакцію та підвищення продуктивності пам’яті через кілька годин після сніданку. Результати дослідження підтверджують, що волоські горіхи є продуктом, який покращує роботу мозку.