Внаслідок атак ворожими БПЛА типу «Shahed», сталась пожежа на одному з обʼєктів інфраструктури в Кременецькому районі.
Сьогодні вночі, 12 березня, через атаку БПЛА сталася пожежа. На її ліквідацію було залучено 19 одиниць спецтехніки, 73 працівників особового складу, тактичний робот.
Ліквідація залишків пожежі триває.
Про це повідомляють .в Тернопільській ОВА.
Загиблих та травмованих немає. Під час атаки шахедами, в найближчому населеному пункті до пошкодженого об’єкта інфраструктури, призупинили електро- та газопостачання. Станом на 7.00 – електрики відновили живлення у населеному пункті, незабаром відновлять подачу газу.
В Кременецькому районі створено штаб з ліквідації наслідків надзвичайної події. Усі структури діють відповідно до своїх повноважень.
На Хмельниччині під час повітряної тривоги, наші сили ППО збили 4 БпЛА типу «Shahed».
Інформація про постраждалих чи пошкодження майна не надходила. Місця падіння уламків встановлюються, інформує Хмельницька ОВА.
Читайте також:
- Другий фестиваль «Харалужні мечі» зібрав гостей на святі зброї та звитягиУ селі Харалуг відбувся Другий фестиваль зброї та звитяги «Харалужні мечі» – подія, що поєднала історію, культуру та благодійність. Захід вкотре підтвердив: українська спадщина є не лише пам’яттю про минуле, а й силою, яка надихає сьогодні.