Ворог вночі 1 лютого атакував Миргородський та Лубенський райони Полтавщини двома балістичними та трьома крилатими ракетами.
Вранці ворог атакував трьома крилатими ракетами район Полтави і однією надзвуковою Х-22 також район Полтави.
Полтава росія вдарила ракетою по житловому будинку. Внаслідок атаки загинули 2 людини. Ще 7 постраждали, серед них дитина. Надзвичайники врятували 21 особу.
Зруйновано під’їзд із 1 по 5 поверх, виникла пожежа. Пошкоджено сусідні будинки та 12 авто.На місці тривають аварійно-рятувальні роботи.
Про нічну атаку повідомляє телеграм канал.
Харківщину вночі атакували чотирма балістичними ракетами та чотирма авіаційними ракетами.
З ночі до ранку район Харкова та інших районів був під безперервною атакою ударних БпЛА.
Близько 07:45 Чугуївський, Харківський, Ізюмський райони були атаковані щонайменше чотирма надзвуковими Х-22.
Павлоградський район на Дніпропетровщині був атакований двома крилатими ракетами.
Запоріжжя було атаковано щонайменше 18 ударними дронами.
Одесу (ввечері та вночі) атакували трьома балістичними та трьома крилатими ракетами.
Старокостянтинів на Хмельниччині всю ніч перебував під атакою ударних БпЛА.
Всього за вечір, ніч та ранок на 01.02.25 ворог застосував близько 29 ракет для атаки областей.
Читайте також: В України з’явився БПЛА здатний летіти на 2000 км й нести 250-кілограмову бомбу
- Водій вантажівки з ознаками сп’яніння спричинив ДТП на ДубенщиніНа автодорозі поблизу села Сатиїв на Дубенщині сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки та легкового авто. В аварії ніхто не постраждав, але обидва транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.

