9 квітня у Рівному проведуть у Вічність полеглого захисника

9 квітня у Рівному проведуть у Вічність полеглого захисника

Діліться інформацією з друзями:

Завтра Рівне попрощається із захисником України Олегом Переходьком.

Олег Переходько народився 1 жовтня 1973 року в місті Рівне. Навчався у загальноосвітній школі №6, після чого здобув освіту в Національному університеті водного господарства та природокористування.

До лав Збройних сил України був мобілізований у листопаді 2024 року. До того займався підприємницькою діяльністю.

Був люблячим сином, коханим чоловіком та турботливим батьком двох доньок. Завжди дбав про родину, був відданим своїм рідним. Його згадують як щирого, відповідального, сильного духом чоловіка.

На жаль, 51-річний солдат Олег Переходько загинув 23 березня 2025 року на Луганському напрямку.

У Героя залишилися мама, дружина, двоє доньок і брат.

Прощання із Героєм відбудеться у середу, 9 квітня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Заупокійна служба відбудеться у Свято-Покровському соборі. Поховають Героя на Алеї Героїв, кладовища «Тинне».

Джерело: Рівненська міська рада

Читайте також: 9 квітня у Дубні оголошено Днем жалоби за полеглим захисником