Про це на брифінгу в Military Media Center повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович.
Наразі триває доозброєння та злагодження новостворених бригад на полігонах, що триватиме декілька тижнів.
Уршалович зазначив, що заняття з новобранцями по індивідуальній підготовці проводять інструктори, більшість з яких мають бойовий досвід.
«Особовий склад навчається діяти в різних видах бою та різноманітних умовах бойової обстановки. Основна увага приділяється опановуванню новобранцями індивідуальної та колективної зброї, тактики дій на полі бою, орієнтуванні на місцевості, фізичній витривалості бійця та вивчається багато інших питань та військових хитрощів, які дозволяють не тільки вижити в бою, але й вийти з нього переможцем», – повідомив Уршалович.
Також він заявив, що кожен офіцер, сержант і солдат «Гвардії наступу» «вмотивований і розуміє, що від нього особисто, від кожного підрозділу, кожної бригади, залежить успіх звільнення нашої землі від агресора».
Читайте також: Прогноз погоди на п’ятницю і вихідні від Наталки Діденко
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
