fbpx
позивний вірус

Вірус з Хуком виривають бійців із лап смерті

Діліться інформацією з друзями:

Зранку 24 лютого 2022 року, в перший же день повномасштабного вторгнення, вони, не вагаючись, прийшли до свого ТЦКСП в м. Корці Рівненської області.

Прийшли, щоб доєднатися до сотень таких же добровольців, для яких найважливішим було – зупинити навалу ворога та не дозволити загарбати рідну землю.

Обидва не уявляли себе інакше, тому свої сумки зібрали заздалегідь та, не задумуючись, поповнили лави оборонців рідної України, розповіли у Рівненському обласному ТЦК та СП.

– Мотивація – бут корисним на війні! Ми тому і йшли, це була першочергова задача – опинитися в бойовій бригаді, – згадують чоловіки.

Так, Андрій (позивний «Вірус») та Ілля (Хук) стали військовослужбовцями роти охорони 5 відділу Рівненського РТЦК і СП, де забезпечували охорону важливих об’єктів та роботу самого територіального центру комплектування. Однак, всидіти на місці вони не могли, адже хотіли приносити більше користі державі. І вже через чотири місяці чоловіки таки були переведені до новосформованого бойового батальйону, де все було з «нуля».

Так почався новий етап життя наших Героїв – уже тепер бойових медиків. Кожен з них розумів, що здобутий тут досвід, там допоможе не просто вижити, але і по-максимуму виконати свою роботу – врятувати життя побратимів. Тривалі підготовки, різноманітні курси – знань та вмінь забагато не буває.

– А чого боятися ТЦКСП? Кожен повинен сам прийти і запропонувати свою якусь допомогу! І я не згоден, що в ТЦКСП служать лише ухилянти чи хтось, хто хоче заховатися. Багато з тих, хто працював в ТЦКСП, тепер на війні, – так Андрій говорить про побратимів зі свого ТЦКСП. – І ми з ними тут зустрічаємося…

Нині вони в лавах 117-ї ОМ бригади майже рік на найгарячіших напрямках нашої неоголошеної війни, де подекуди понад титанічні зусилля виривають з лап смерті життя наших Захисників. 

7Днів. Медіа

Читайте також: 29 березня в Рівному відкрили пам’ятну дошку загиблому Герою

  • Як уникнути зараження паразитами від вживання риби
    Риба є цінним джерелом білка та мікроелементів, але іноді може містити паразитів, таких як червоні ниткоподібні «черв’яки», які фіксуються неозброєним оком в черевній порожнині та м’язах риб, можуть бути личинками нематод роду Eustrongylides spp. Ці паразити зазвичай зустрічаються у хижих…