fbpx

Відкритий онлайн урок із перукарського мистецтва провели у Млинові

Діліться інформацією з друзями:

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  продовжує інтенсивне навчання, використовуючи різноманітні форми навчання, онлайн зв’язок, вибудовуючи комунікації із слухачами і колегами, аби складний період карантинних обмежень не позначився на якості підготовки кваліфікованих робітників. Тривають відкриті уроки педагогів, які готуються до кваліфікаційної атестації.

Так, у Млинівському навчальному відділенні Рівненського центру ПТО ДСЗ майстер виробничого навчання перукарів Вікторія Рибальченко презентувала інтерактивне заняття за темою «Підбір стрижки за формою обличчя». Слухачі групи із великим задоволенням опановували дану тему, адже вдала стрижка – запорука успіху майстра та чудовий настрій клієнта.

Професія «Перукар (перукар-модельєр)» настільки багатогранна, наскільки майстер готовий її вивчати та експериментувати в ній. Але для того, щоб дозволити собі нові ідеї, вкрай необхідно опанувати основи перукарської справи, чітко дотримуватися основних правил роботи та бездоганно знати увесь теоретичний курс навчання. Вікторія Андріївна розповіла: «Головне для майстра-початківця – відпрацювати тактику своєї роботи, опанувати алгоритм дій, необхідних для бездоганного, автоматичного виконання стрижки. Тільки тоді можна перейти до стратегії – того, про що думає і що оцінює наш мозок у процесі роботи над стрижкою».

За словами педагога, сформувати навики підбору стрижки за формою обличчя – це невід’ємний етап навчального процесу майбутніх перукарів. Адже це чудовий шанс завоювати довіру, прихильність кожного клієнта, зробити свою роботу унікальною.

Чергова атестація педагога, яка відбувається в освітньому закладі один раз на 5 років, демонструє атестаційній комісії важливий педагогічний ріст колеги, професійні здобутки у роботі з слухачами та результати саморозвитку і самовдосконалення. Згодом, атестаційна комісія приймає рішення про відповідність займаній посаді, підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії або її підвищення.

PS. Майстру виробничого навчання Вікторії Рибальченко Спілкою Професіоналів України в індустрії краси (СПУ) присвоєно суддівську категорію старійшини, про що свідчить диплом, а також підтверджено проходження нею відповідної сертифікації. Активна професійна і життєва позиції майстра дозволили їй посісти два перших місця в категорії майстрів на ХХ Ювілейному Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу.