22 квітня, близько 16:40 у Рівному, на вулиці Гайдамацькій, 14-річний місцевий житель знайшов літієву батарейку. Хлопець приніс її додому та почав ножем розбирати, під час чого вона вибухнула.
Медики госпіталізували неповнолітнього з травматичною ампутацією трьох фаланг пальців руки.
Цього ж дня, близько 19:30 у селі Городок, 13-річний місцевий мешканець на вулиці знайшов петарду. Хлопець смикнув за шнурок, а предмет вибухнув.
У хлопця лікарі діагностували переломи двох фаланг пальців руки та після надання допомоги відпустили.
За цими фактами правоохоронці територіальних підрозділів проводять перевірку.
Правоохоронці вкотре закликають громадян: у разі виявлення підозрілого предмету не торкатися та не наближатися до нього, негайно повідомити на спецлінію 102 та забезпечити недопущення сторонніх осіб до місця події.
Джерело: Поліція Рівненщини
Читайте також: Троє осіб постраждали у ДТП на Дубенщині

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
