fbpx
Неоніла ТАБАЧУК, Надія ПОПКО, Надія ПОХИЛЮК

Вади зі здоров’ям не стали перешкодою рівнянам для волонтерства

Діліться інформацією з друзями:

Вади зі здоров’ям не стали перешкодою для волонтерства.

Восени щорічно відзначається Міжнародний тиждень глухих, який починається в останню неділю вересня і завершується Міжнародним днем глухих. У цей особливий для людей з вадами слуху тиждень хочеться розповісти про Товариство глухих, яке ніколи не залишалося осторонь важливих суспільних процесів як у Рівному, так і в Україні. Особливо у період війни.

Повномасштабна війна змусила багатьох українців опинитися в скрутній ситуації. Окрім допомоги держави, на поміч прийшли волонтери. Відтак сотні тисяч людей приєдналися до волонтерського руху: допомагають у гуманітарних штабах, плетуть маскувальні сітки, закуповують амуніцію тощо.

Інвалідність під час повномасштабної війни – не перешкода для волонтерства. Це доводять Неоніла ТАБАЧУК, Надія ПОПКО, Надія ПОХИЛЮК, які мають інвалідність зі слуху. Проте вони роблять усе можливе, щоб допомагати іншим людям та наближати нашу перемогу.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ці жінки плетуть сітки, нарізають для цього смужки, також виготовляють окопні свічки. Жартують, що ходять сюди, як на роботу. Добродійки кажуть, що це їхній маленький внесок у спільну працю для перемоги. Вони дуже раді, що можуть хоч чимось знадобитися нашим воїнам. Причому одній з них доводиться доїжджати з Квасилова.

Рівненська обласна організація УТОГ, крім усього, всіляко заохочує членів товариства до суспільної активності. Адже вони так само прагнуть брати посильну участь у житті громади, а нині, в час тяжких випробувань, зробити свій внесок у Перемогу України. Згадані активістки-волонтерки, які майже все своє життя є членкинями Українського товариства глухих – яскраве цьому підтвердження, адже вони є в числі найактивніших.

Віра ЛЕБЕДЮК, голова Рівненської обласної організації УТОГ