В Україні запускають Тилігульську вітроелектростанцію, 19 вітротурбін запрацюють вже цієї весни. Попри війну Україна продовжує збільшувати потужності зеленої генерації.
Повідомляє ДТЕК
Наразі фахівці компанії завершують будівництво першої черги ВЕС потужністю 114 МВт, проєктна потужність — 500 МВт.
Наші фахівці закінчують будівництво першої черги ВЕС потужністю 114 МВт. 19 вітротурбін почнуть виробляти чисту електроенергію вже цієї весни.

Зараз йде пошук варіантів для закінчення будівництва станції та її виходу на проектну потужність в 500 МВт. Тривають переговори з міжнародними донорами та партнерами.
«росія знищує, а Україна створює. В цьому і є наша кардинальна різниця у світоглядах. ДТЕК будує нові енергетичні об’єкти, бо вірить в перемогу України, ми даємо сигнал міжнародним партнерам про те, що інвестувати в Україну можна вже сьогодні не чекаючи закінчення війни», – генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.
Читайте також: У бою за Україну під Бахмутом загинув громадянин Естонії

Журналістка та медіаменеджерка з багаторічним досвідом роботи у регіональних медіа. Працює з темами соціальної політики, життя громад, комунальних рішень та створює матеріали про сучасні історії Захисників України. З 2023 року — директорка редакції газети «Сім днів» і головна редакторка сайту 7dniv.rv.ua.
У різні роки працювала редакторкою сайту, головним бухгалтером, заступницею головного редактора та управлінською ланкою видань «Сім днів» і «Літопис Заходу». Має досвід реалізації медійних та суспільно важливих проєктів у співпраці з українськими та міжнародними партнерами.
