Уряд підтримав законопроєкт Мінсоцполітики, який покликаний змінити підхід щодо працевлаштування людей з інвалідністю.
Про це у своєму Telegram- каналі повідомляє Прем‘єр-міністра України Денис Шмигаль.
За його словами: кожен українець повинен мати безбар’єрний доступ до робочого місця та можливість брати участь в економічному житті країни.
Проєктом закону пропонується запровадити стимулюючий інструмент, аби роботодавці були зацікавлені у працевлаштуванні осіб з інвалідністю.
Ініціатива перекликається з проєктом Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, який був напрацьований в межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської. Це по-справжньому європейський проєкт щодо забезпечення рівних умов та можливостей для всіх українців у всіх сферах життя. Зазначимо, що зручний пошук роботи для інвалідів можливий за допомогою сайту Jooble

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
