fbpx

В Сарненській ЦРЛ змушені додатково залучати медперсонал для надання допомоги хворим

Діліться інформацією з друзями:

На сьогодні в Сарненській центральній районній лікарні в реанімаційоному відділені шість хворих у важкому стані. Один пацієнт у вкрай важкому (знаходиться на неінвазивній ШВЛ).

Про це повідомляє головний лікар ЦРЛ Василь Іванюк на своїй сторінці у Фейсбук.

В інфекційному відділені – двадцять три хворих, з високими температурами. Чотири з них – кисне залежні, стан здоров’я важкий. Двох пацієнтів було виписано, натомість трьох переведено з обсерваційного відділення.

– Обсервація (терапевтичний корпус), сорок три пацієнти, у всіх пневмонії, п’ятнадцять хворих з високими температурами. Трьох переведено в інфекцію. Обсервація (травматологія), сім хворих, в тому числі і вагітна жінка з важкою пневмонією. Друзі, скажу так, за всю свою трудову діяльність, а вона налічує двадцять чотири роки, такої навали пневмоній я ще не бачив, і думаю мої колеги теж. – інформує Іванюк

На даний час поступило десять пневмоній, це жителі смт. Клесів (3), с. Кричильськ (2), с. Вири, с. Чабель, с. Мульчиці (2), та с. Велихів, Володимирецького району.

– Окрім того маємо нових п’ять підтверждених ПЛР ковідовських хворих, усі жителі с. Клесів та смт. Клесів, нажаль всі з одного вогнища, це тільки ранішні результати. Ось такі справи друзі. Оцінку робити Вам. Ми змушені додатково залучати медичний персонал для надання допомоги хворих. -наголошує головний лікар.

Щоб постійно бути в курсі новин Вам підпишіться на наш Telegram