fbpx

В прикметі головне щира віра людини в її правдивість

Діліться інформацією з друзями:

Як запевняють психологи, основне в народних прикметах – не сама прикмета, а щира віра людини в її правдивість і прагнення її досягти, так звана «візуалізація». Тоді бажане іде нам назустріч.

Газета «7 днів» довідалася, куди сягає корінням одне з найдревніших повір’їв людства про підкову на щастя.

Прикмета про те, що підкова приносить щастя, зародилася ще в Давньому Єгипті. Фараони, проїжджаючи повз радісний натовп своїх підданих, можливо, і не підозрювали, що їхні коні регулярно втрачають підкови. І все б нічого, якби ці підкови не були золоті. Виявляється, саме тому людина, яка знайшла таку підкову, була надзвичайно щасливою.

Знайти підкову на дорозі здавна вважалося і в Україні дуже гарною прикметою.

Використовувати підкову-талісман можна по-різному:

  • вважається, що підкова, прибита над дверима ріжками догори, захищає оселю від зла;
  • якщо опустити ріжки донизу, – вона приваблює в помешкання благополуччя;
  • якщо підкову помістити на внутрішньому боці дверей або над ними – вона вирівняє енергетику приміщення, якщо у ньому є зони, шкідливі для здоров’я. Для цього ж можна тримати сувенірні підкови біля узголів’я ліжка;
  • підкова в авті буде оберігати власника від аварій та принесе йому удачу в справах.

Кажуть, добре «працюють» також брошки у формі підкови, шпильки для краватки, сережки, просто сувеніри, зроблені із золота, срібла, міді, заліза, а не тільки знайдені кінські ковані підкови. Адже, якщо ви знайшли підкову на щастя, можливо, хтось інший нещодавно відкинув копита…

Підготувала Надія ПРИШЛЯК

Щоб постійно бути в курсі новин підписуйтеся на наш Telegram