Ще в одній громаді Рівненщини запрацювала служба допомоги постраждалим від домашнього насильства. Відтепер така установа з’явилась в Острозі та стала 31-ою в області.
У центрі надаватимуть психологічну, первинну правову допомогу, а також соціальні послуги для постраждалих від насильства. За потреби, центр забезпечує короткострокове або цілодобове перебування постраждалої особи у безпечному місці – кризовій кімнаті
Денний центр в Острозі створили коштом державної субвенції – понад 3 млн грн. Також 10% співфінансувала міська рада. За ці кошти капітально відремонтували приміщення, придбали меблі та оргтехніку.

До слова, минулого року до Острозького міського центру соцслужб надійшло 269 звернень та повідомлень про домашнє насильство. А протягом перших двох місяців цього року вже зафіксовано 45 повідомлень.
Джерело: Рівненська ОДА
Читайте також: Шкільні автобуси отримали громади Рівненщини від Чеської Республіки
Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
