Українки хочуть служити в армії. Кількість жінок, які бажають долучитися до Сил оборони через центри рекрутингу української армії зростає.
Станом на 3 січня 2025 року до мережі центрів рекрутингу української армії звернулося 32736 осіб. Наразі — вже 7329 кандидатів, серед них 20% жінки. В різних регіонах відсоток серед охочих — різний.
Про це повідомляє Центр рекрутингу української армії.
У Чернівецькій області найбільший відсоток таких жінок – 48%. Друге місце Тернопільська – 38%, на третьому – Хмельницька області – 37%. У Листопаді тернопільчанки були у лідерах – 48%.
У Рівненській області цей показник сягає 13%. Такий самий відсоток ще в одній області – Полтавській.
На останньому місці з нульовими показниками — Житомирська та Волинська області.

Читайте також: 13 січня можуть бути недоступні військові документи у “Резерв+”
- 10 серпня на сцені парку Шевченка у Рівному виступлять танцювальні та вокальні колективиУ неділю, 10 серпня, о 17:00 на головній сцені парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка рівнян і гостей міста чекає черговий яскравий концерт у межах загальноміського мистецького проєкту «Рівне. Літо. Музика-2025».