fbpx
Великодні традиції Рівненщини

Великодні традиції Рівненщини презентували вимушеним переселенцям

Діліться інформацією з друзями:

Великодні традиції Рівненщини напередодні свята демонстрували у  редакції рівненської газети «Сім днів».

Сюда завітали представники внутрішньо переміщених осіб з Херсонщини, Луганщини, Донеччини, Харківщини та інших регіонів, мешканці яких через війну змушені були залишити рідні домівки.  У рамках започаткованого Департаментом соціальної політики, редакцією газети «Сім днів» та ГО «Медіа хаб «Відкритий простір» проєкту «Медіа для ВПО» відбувся культурно-освітній захід «Великодні традиції Рівненщини».

Поліцейські разом із дітками зробили святкове деревце із писанок

Власне головне святкове дійство для вимушених переселенців підготували студенти Рівненського фахового коледжу економіки та бізнесу під опікою наставників – голови циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи Анни Сухецької та голови циклової комісії туризмознавчих дисциплін Юлії Колодич. Вихованки навчального закладу розповіли присутнім про традиції святкування Великодня та почастували їх власноруч випеченими пасками.

– Здавалося б, наскільки ми різні (адже в кожному регіоні – свої звичаї та обряди), – зауважив директор Департаменту соціальної політики Сергій ЧЕРНІЙ, – настільки й однакові. Бо сповідуємо одні й ті ж людські цінності. А відмінності у традиціях свідчать лише про колоритно багату культурну спадщину українців, яка передається з роду в рід, із покоління в покоління. Гадаю, чим більше ми пізнаватимемо одне одного, тим міцнішою і дружнішою ставатимемо єдиною сім’єю. А єдність і згуртованість нам зараз особливо потрібні.

Щира доброзичлива атмосфера, яка панувала впродовж тривалого спілкування між мешканцями з різних куточків країни, лише красномовно підтвердила, що українці – народ, який нічим не здолати. Бо ми разом і у хвилини скрути, і в години радості.

Читайте такожУ Львові з’явився фонтан “Да Вінчі” та добровольців російсько-української війни