Орієнтовний час читання: 2 хвилини
Олександр, 25-річний десантник із села Кідри на Володимиреччині, впевнений, що плече побратима це найважливіше в Збройних Силах України.
Він добровільно вступив до військової служби і, щоб пройти медичну комісію, самостійно розпочав фізичні тренування. Нині Олександр солдат 78-го полку спеціального призначення.
Про це розповів голова Рівненської ОДА ВІталій Коваль.
Підготовка до служби для Олександра включала фізичні тренування, спорт та біг. Він активно дивився військові відео і читав корисні практики для військових. Також він звернувся до інструктора з першого відділу Вараського Регіонального Тренувального Центру та Спеціальних Підрозділів для отримання додаткової навчальної підтримки.
Сім’я Олександра підтримує його службу в армії. Його мама, разом з іншими жителями Кідер, готує їжу для військових
«Моя мама разом з іншими жителями Кідер з початку повномасштабного вторгнення росіян готує їсти хлопцям-військовим в школі. Щоб наші хлопці на «передку» могли одразу поїсти. А ще донатять в нашій сім‘ї. Я надіюсь – всі так роблять в Україні, а як інакше перемогти, якщо не разом», – зазначив юнак.
Олександр підкреслює, що не можна втікати від війни, думаючи, що це не стосується кожного. Він переконаний, що лише захист України на її території може призвести до перемоги над агресорами.
«Якщо ви думаєте, що ви втечете за кордон, чи будете казати, що це не ваша справа, війна і руїна вас дістане все одно. Тільки війна і біда, принесена росіянами, дістане вас вже тут. Якщо вони прийдуть сюди, почнуть грабувати, вбивати і робити страшні речі з вашими близькими і дорогими вам людьми, ваша втеча за кордон нічого не вирішить. Тому кожному з нас треба захищати Україну тут і зараз», – наголосив Олександр.
Десантник має плани на майбутнє, серед яких – повернутись з війни з перемогою, освідчитись коханій, одружитись, збудувати свою домівку або придбати квартиру, а також працювати в поліції та жити щасливо. Проте його головний пріоритет – закінчити війну з Росією на українській землі перемогою.
Читайте також: Пошуково-рятувальну операцію у Кривому Розі завершено
- Право на тишу: що робити, якщо сусіди шумлятьШум від ремонтних робіт, гучна музика або галаслива компанія в сусідів – це може заважати спокійному відпочинку вдома. Якщо це відбувається вночі або вихідні, галасливих сусідів можна притягнути до адміністративної відповідальності. Як та за яких умов це можна зробити, розповідають…