fbpx
Грант від держави

Грант від держави отримала підприємиця з Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Грант від держави на розвиток власного бізнесу на Рівненщині отримала підприємиця, яка з перших днів повномасштабної війни допомагає продуктами українським захисникам.

Альона Нікулішина живе на Дубровиці. Два роки тому разом із чоловіком Олександром започаткували сімейний бізнес – відкрили магазин із продажу м’ясних виробів. Частину асортименту виготовляємо самі, решту продукції закуповуємо у перевірених постачальників, розповіли у Рівненські ОДА.

«Ми ще й на ноги добре не стали, коли почалася війна. У перші тижні було дуже страшно. Але хоча руки й тремтіли, ми продовжували працювати. До того ж розуміли, що маємо допомагати українським захисникам, чим можемо, – розповідає жінка. – Серед продукції, яку виготовляємо і продаємо в крамниці «М’ясний дар» – солений бочок, сало, реберця, печене і копчене м’ясо та ковбаси, напівфабрикати. Також закуповуємо тушкованки, паштети. У нас невеличка крамниця, але ми почали передавати м’ясну продукцію хлопцям в тероборону та на фронт стільки, скільки могли».

А потім Альона Нікулішина майже випадково натрапила на повідомлення про можливість отримати грант від держави на розвиток власної справи. Жінку це зацікавило. Вона почала шукати додаткову інформацію. В результаті отримала консультації від фахівців Рівненського обласного центру зайнятості, пройшла навчання, написала бізнес-план, подала онлайн-заявку через портал «Дія».  У лютому більше 40 заявок на отримання мікрогрантів для бізнесу подали підприємці Рівненщини 

І проєкт підтримали. Вона отримала 250 тисяч гривень від держави на розвиток їх бізнесу. До слова, у Дубровиці Альона Нікулішина стала однією з перших, хто скористався урядовою програмою «єРобота».

«За ці кошти ми закупили додаткове обладнання. Це вітрина, холодильна установка, морозильна камера, вакууматор, слайсер. Завдяки цьому ми розширили асортимент продукції. Також це можливість продавати наші вироби по всій Україні. В цьому й полягала ідея бізнес-плану. Крім того, ми змогли працевлаштувати двох людей», – ділиться пані Альона.

Подружжя Нікулішиних й надалі продовжує допомагати ЗСУ. Війна ж триває. Тим більше Дубровиччина – прикордонна територія, військових багато, тож про їх потреби тут знають. Крім того, м’ясну продукцію сім’я передає й на фронт. Жінка розповідає про свій грантовий досвід знайомим і друзям. Каже, декілька людей з оточення скористалися порадою, подали заявки й вже також отримали гроші від держави на розвиток власної справи.

«Взагалі ж виграш гранту надихнув нас на подальші плани щодо розвитку бізнесу, – ділиться Альона Нікулішина. – Так, чоловік Олександр хоче облаштувати виробничий цех. Тож шукатимемо можливості для втілення задуманого».

Читайте також: У Криму активізували свою діяльність проукраїнські організації