Додаток єВорог допомагає повідомити в ДСНС про міну, нерозірвану ракету чи інший ворожий вибухонебезпечний снаряд.
За даними ДСНС України, з початку масштабного російського вторгнення наші сапери знешкодили майже 200 тисяч вибухонебезпечних предметів та обстежили 70 тисяч гектарів землі.
Однак війна триває, ЗСУ продовжують великою ціною визволяти наші землі від російських окупантів. Тому натрапити на нерозірваний ворожий снаряд та заміновану територію можна на вулиці, у будинку, на дитмайданчику, парку, на полях, озерах, обочинах, будь-де.
Якщо ви побачите вибухонебезпечний предмет — одразу повідомляйте в ДСНС через чатбот Мінцифри єВорог ? @evorog_bot
Вкажіть:
▪️геолокацію
▪️фото або відео
▪️опишіть все, що бачите: кількість, стан, розташування тощо
Пам’ятайте про безпеку. Не наближайтеся близько до підозрілих предметів та в жодному разі не чіпайте їх.
Віримо в ЗСУ та кожного, хто наближає перемогу України.

контент-менеджерка та журналістка редакції «Сім днів». Працює з соціальними темами, історіями громад, матеріалами про дітей і молодь, а також готує публікації для проєкту «Вулиці Героїв».
Від 2016 року працює контент-менеджеркою соціальних мереж редакції. Має досвід роботи рекламним менеджером у газетах «Вісті Рівненщини» та «Панорама». Долучається до підготовки новин, авторських матеріалів і контенту для онлайн-платформ.
