З 29 по 31 березня у Львові пройшов велелюдний захід – “Школа прогресивного лідера”, ініційований Молодіжним об’єднанням «Свідомий вибір». Школа об’єднала близько 50 молодіжних лідерів із різних куточків України – Львова, Рівного, Дубна, Києва, Кривого Рогу та Миколаєва.
Усі вони представляли небайдужу молодь, що мріє розвивати та змінювати не лише свої спільноти у власних містах, але й у всій нашій країні. Від Рівного партнером заходу виступила громадська організація «Рівне Разом» в особі Іванни Одейчук.
Протягом трьох діб учасники проєкту активно вдосконалювали свої знання та навички у модулях, присвячених різним аспектам лідерства, командоутворення та соціально-важливих ініціатив.
Під час урочистого відкриття учасники мали можливість познайомитися між собою. Першим спікером, який звернувся до присутніх, був заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Олександр Кулепін.
Надзвичайність відкриттю заходу додало підписання історичних документів, а саме Договорів “Про амбасадорство”. Вперше в історії його було підписано з керівницею громадської приймальні «Рівне Разом», співорганізатором національної програми Державотворець – Іванною Одейчук та психологом, тренером, консультантом – Іриною Кундеус.
«Для мене за честь було стати амбасадоркою ГО МО «Свідомий вибір» та за можливість виступити, як спікерка на проєкті “Школа прогресивного лідера”. Під час заходу я мала чудову нагоду зустріти та познайомитися з неймовірними, амбіційними молодими та прогресивними людьми. Наша Громадська організація завжди підтримувала та підтримує молодіжні проєкти, і “Школа прогресивного лідера” не стала виключенням”, – зазначила Іванна Одейчук.
Основним натхненником та організатором «Школи прогресивного лідера» став голова колегії студентів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та правління ГО “Молодіжне об’єднання “Свідомий вибір” Владислав Корженевський.
Як пояснив місцевим ЗМІ сам Влад, ця триденна зустріч у Львові – вже другий етап проєкту. Спершу студенти брали участь в онлайн-навчанні, яке тривало місяць і навіть передбачало екзамени, за якими вже їх і відібрали для тренінгів у Львові, де вони матимуть дуже насичену програму.
“Це є брифінги, це є дискусійні панелі, які стосуються освіти, перспектив молоді, розвиток молодіжних ініціатив, як їх реалізовувати. Адже з цієї когорти людей, з цього класу громадських діячів майбутніх ми маємо мету створити величезну потужну команду, яка буде працювати не окремо, а разом”.
Як переконаний в.о. ректора ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького Іван Парубчак, сьогодні надзвичайно важливо у молоді формувати лідерські здібності та відшукувати у їхньому внутрішньому потенціалі ці якості.
«Однозначно, війна завершиться, завершиться нашою перемогою. І з одного боку після цього, а з іншого вже й сьогодні, нам потрібно думати, як розвиватиметься наша країна і кожен із нас зокрема. А країна не може розвиватися без лідерів та без прогресу», – поділився в.о. ректора Іван Парубчак.
Наступною історичною подією стало вручення визначеної найвищої нагороди – Почесної грамоти людям, що підтримують активну діяльність Організації.
Під завісу закриття школи, емоційним етапом стало запалення святкового торта, “Свідомий вибір” та вручення кожному учаснику школи сертифіката про проходження курсу школи.
Читайте також: На Рівненщині в сімох громадах та на підприємствах перевірять стан військового обліку